Individuální trénink

Individuální přístup

Na soukromých hodinách se trenér bude plně věnovat pouze Vám. Veškerá pozornost trenéra, vybavení a prostory dojo jsou na soukromých hodinách k dispozici pouze Vám. Na soukromé hodiny můžete přijít samy nebo se domluvit a přijít s přáteli.

Maximální počet lidí na soukromých hodinách: 4 osoby + trenér.

Kdy se cvičí?

Naše dojo má dvě tělocvičny, proto si soukromou hodinu můžete domluvit kdykoliv, kdy je volná alespoň jedna tělocvična. Nabízí se však nejlépe pátek odpoledne, víkendový čas nebo dopoledne ve všední dny. Jedná se pouze o domluvu s Vaším trenérem.

Kde se cvičí?

Soukromé hodiny probíhají vždy v jedné z tělocvičen Akademie. K dispozici máte celý prostor dojo, včetně vybavení (lapy, švihadla atd.).

Co se cvičí?

Na obsahu soukromé hodiny se domluvíte předem s Vaším trenérem. Můžete si samy zvolit, co byste rádi procvičili. Kata, aplikace kata, kumite, sebeobrana, příprava na zkoušky nebo závody, sebeobrana nebo zdravotní cvičení, jak správně držet tělo a jiné. Pokud nemáte dopředu konkrétní představu, nevadí. Na hodině bude dost času, abyste s trenérem probrali, co Vám ještě nejde a na co je teda potřeba se více zaměřit.

Cena 400 Kč / 60 minut.

Platba probíhá v hotovosti na místě. V případě, že nedorazíte na smluvenou hodinu, nebo ji nezrušíte minimálně 2 hodiny před jejím začátkem, jste povinní hodinu uhradit v plné výši.