2. kolo NP Bystřice pod Hostýnem 2019

Duben 11, 2019 Komentáře nejsou povolené u textu s názvem 2. kolo NP Bystřice pod Hostýnem 2019 novinky Mgr.Radek Kleibl

2.kolo NP je za námi!!!

Tak máme za sebou další úspěšné závody, kde naši svěřenci předvedli skvělé nasazení a chuť předvést, co dokážou.

Z naší Akademie se tentokrát zúčastnilo pro nás rekordních 21 závodníků. A přestože ne všichni si nakonec odvezli ze závodů nějakou tu medaili, děkujeme všem za výbornou reprezentaci našeho oddílu. Do Ostravy nakonec doputovalo 7 zlatých, 3 stříbrné a 5 bronzových medailí.

Bezkonkurenčně nejlepším závodníkem turnaje se stala Nikola Chybíková, která „rozdrtila“ všechny protivníky a ve své věkové kategorii mladší juniorky obsadila první příčku ve všech třech individuálních disciplínách KATA, KOGO KUMITE i FUKUGO. Dalším skvělým ostravským závodníkem, který se nespokojil s jiným kovem než zlatem, byl Maxmilián Foltyn. Ten ve své věkové kategorii žáci B 9. – 7. kyu vybojoval první umístění v disciplínách KATA a KIHON IPPON KUMITE.

„Výkony ostravských závodníků byly výborné a je třeba pogratulovat všem, kteří se závodů zúčastnili. Závody nejsou jen o zisku medaile, ale hlavně o překonání stresu a schopnosti odolat všem dalším tlakům, které na závodníky působí a podat co nejlepší výkon. Nikoho jsem neviděl, že by to vzdal. Akademie karate v Ostravě funguje teprve třetí rok, ale i za tuto krátkou dobu dokázali trenéři, závodníci, ale i rodiče udělat spoustu práce pro rozvoj tradičního karate v Ostravě. Tradiční karate je zde na vysoké úrovni, což dokazuje také vybojovaných 7 zlatých medailí,“ dodal předseda Akademie a trenér karate Radek Kleibl.

Gratulujeme všem medailistům a děkujeme všem závodním za skvělou reprezentaci tradičního karate v Ostravě.